Reklam
Vakıf Katılım
Tarih : 2024-05-18 09:15:04

Trendyol, 19 Mayıs’ta “Biz Büyük Bir Takımız” diyor

Kurtuluş Savaşı’nın başlangıcı olan ve büyük Atatürk’ün gençlere armağan ettiği 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı’nda, milli gururumuz olan genç sporcularımız, Trendyol’un ilham veren reklam filmiyle ekranlarda yer almaya başladı. Reklam filmi, milli sporcularımızın özveri ve azmine odaklanarak “Biz Büyük Bir Takımız” mesajı veriyor. 

Türk sporunun ve milli sporcularımızın en büyük destekçilerinden biri olan Trendyol, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı anlamlı bir reklam filmiyle kutluyor. “Onları diğer sporculardan ayıran bir şey var” temalı film, Türkiye'nin önde gelen milli olimpik sporcularını, Türkiye Voleybol Milli Takımları ve A Milli Futbol Takımı oyuncularını bir araya getiriyor.

Reklam filmi, farklı branşlardan sporcuların özverili çalışmalarını ve azimlerini gözler önüne seriyor. Filmde Kuzey Tunçelli, Eda Erdem, Ali Cengiz ve Eda Tuğsuz başta olmak üzere A Milli Futbol ve A Milli Kadın Voleybol Takımı sporcuları rol alıyor.

Film, sporcuların pes etmeme ve odaklanma gibi değerlerle dolu anlarıyla izleyicilere ilham veriyor. Türk sporcularının özelliğini "Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda, mevcuttur!" sözleriyle vurgulayarak “Biz Büyük Bir Takımız” mesajını iletiyor. 

Havas İstanbul imzasını taşıyan reklam filmini izlemek için tıklayınız.

Trendyol Türk sporuna nasıl destek veriyor? 

Türkiye’nin lider, dünyanın önde gelen e-ticaret platformlarından Trendyol, Türk sporuna olan bağlılığını yıl boyunca sürdürdüğü sponsorluklar ve verdiği desteklerle ortaya koyuyor. Süper Lig ve 1. Lig isim sponsoru olmasının yanında Trendyol, Türkiye Voleybol Milli Takımları ana sponsorluğunu, A Milli Futbol Milli Takımları ve Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi'nin (TMOK) ise resmi sponsorluğunu üstleniyor. Trendyol, aynı zamanda Uluslararası Olimpiyat Komitesi’nin (IOC) resmi “E-Ticaret Hizmetleri Partneri” olarak bir ilki gerçekleştirdi. Türk üreticiler tarafından üretilen Olimpiyat Koleksiyonu’nu da geçtiğimiz günlerde satışa çıkardı. 

Trendyol, ayrıca milli sporcularımız Melissa Vargas, Busenaz Çakıroğlu, Mete Gazoz, Eda Tuğsuz, İlke Özyüksek, Ali Cengiz, Kaan Tunçelli ve Bilal Çiloğlu’na sponsorluk desteği veriyor. 

Trendyol – “Biz Büyük Bir Takımız” Reklam Filmi

Künye

Reklamveren: Trendyol
Reklamveren Prodüksiyon Danışmanı: Hilal Erdebil
Reklam Ajansı: Havas İstanbul
Kreatif Direktör: Eray Hökelek

Kreatif Ekip Liderleri: Gizem Arlı Sirkeci, Hüseyin Gündüz

Kreatif Ekip: Merve Turunç, Ergin Doğanay
Trafik Direktörü: Enhar Giritli Baydar
Ajans Prodüksiyon Direktörü: Sıla Salgın
Ajans Prodüktörü: İdil Yalçınöz
Müşteri İlişkileri Direktörü: Yağmur Erengül
Marka Direktörü: Yeşim Tamuroğlu Kaya

Marka Ekibi: Ozan Tolin, Meleknaz Uysal

Stratejik Planlama: Eren Alphan

Animasyon Şirketi: Aniverse

 

  Hibya Haber Ajansı

© Copyright 2024 Pazarlama Dunyasi Tüm Hakları Saklıdır.
Web sitemiz Hibya Haber Ajansı Abonesidir.